logo

ORGANIC STYLE

50\50:  На Волині до розвитку органічного виробництва залучають ОТГ

50\50: На Волині до розвитку органічного виробництва залучають ОТГ

ORGANIC STYLE 21.09.2020  07:29 96

На Волині наразі офіційно зареєстровано 19 органічних виробників. Найбільшим підприємством, який має повний цикл органічного виробництва, є ТзОВ «Старий Порицьк». Крім того, в області є господарств, які займаються заготівлею дикорослих рослин, переробкою, тваринництвом, бджільництвом і виробництвом ЗЗР.

Про це розповів начальник управління агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації Юрій Горбенко під час ХХХVІ Регіонального Форуму «Органічна Україна. Луцьк».

«Ми відчули потребу стимулювання і підтримки розвитку органічного виробництва на обласному рівні ще в 2016 році.Комплексною програмою розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016-2021 роки

передбачено часткове відшкодування вартості послуг із сертифікації до 50% вартості понесених витрат, але не більше ніж 50 тис. грн. на 1 господарство (сертифіковане як органічне) з обласного, а решта — з місцевих бюджетів ОТГ», — розповів Юрій Горбенко.

За його словами, такою підтримкою в минулому році скористалося два органічних господарства — ФОП Пушкар Галина із Цуманської ОТГ та ТзОВ «Старий Порицьк».

«Підтримка для виробників органної продукції залишиться в 2021 році на рівні цього року, але за умови співфінансування з бюджетів ОТГ», — зазначив Юрій Горбенко.


Людмила Лебідь AgroPoral.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram