logo

ORGANIC STYLE

Агрофірма Лист-Ручки пройшла третій етап органічної сертифікації

Агрофірма Лист-Ручки пройшла третій етап органічної сертифікації

ORGANIC STYLE 29.07.2019  07:18 342

Агрофірма «Лист-Ручки», що входить до складу компанії «АСТАРТА», успішно пройшла чергову інспекцію сертифікаційного органу «Органік Стандарт» та підтвердила відповідність вимогам органічного виробництва перехідного періоду. Для підприємства, яке перейшло на технології органічного землеробства у 2017 році, це третій, тобто підсумковий, рік перехідного періоду і з наступного року воно отримає офіційний статус виробника органічної продукції.

Про це поідомляє прес-служба компанії  «АСТАРТА».

За цей період «Лист-Ручки» змінили технології обробітку та сівозміну, не застосовували хімічних засобів захисту рослин. Для роботи за новими стандартами була закуплена окрема техніка, в тому числі спеціальні борони для механічного обробітку полів від бур’янів, аерації ґрунту та дрібнення кірки.

«Вже у 2020 році отримаємо повноцінний сертифікат, згідно з яким зможемо вийти на європейський ринок органічної продукції. Мова йде про реалізацію культур, які вирощуються на 1817 га: пшениця, ячмінь, овес, кукурудза, гречка. 30% посівних площ, за умовами ведення органічного землеробства, засіяно бобовими культурами та багаторічними травами, які відновлюють ґрунт та насичують його азотом.

Надалі інвестиції по проекту спрямовуватимемо в облаштування приміщень (ремонт існуючих зерносховищ, встановлення сушарки) для можливості прийняти весь врожай з поля та належно його зберегти – це ще одна важлива складова для сертифікації органічної продукції», - зазначає директор з сільськогосподарського виробництва агрохолдингу «АСТАРТА» Желько Ерцег.  


Для довідки: Агрофірма «Лист-Ручки» обробляє 1817 га землі у Гадяцькому районі Полтавської області. У 2017 «АСТАРТА» прийняла рішення реалізувати на базі цього підприємства пілотний проект з органічного землеробства та відповідної сертифікації вирощеної продукції.

 


Ключові новини аграрного ринку в Telegram