logo

ORGANIC STYLE

Чилі збільшує експорт органічної лохини

Чилі збільшує експорт органічної лохини

ORGANIC STYLE 14.04.2020  07:56 96

Чилі поточного сезону вдалося збільшити обсяги постачання за кордон органічної лохини, тоді як загальний експорт ягоди поступається показникам попереднього сезону.

Про це повідомляє Асоціація «Ягідництво України».

Відповідно до останнього звіту про врожаї  Комітету з лохини Асоціації експортерів фруктів Чилі (Asoex) у своєму останньому звіті, протягом сезону-2019/20 років країна експортувала 109 291 тонни фруктів, що на 1,5% менше, ніж було експортовано у попередній сезон. Згідно з повідомленням, сезон розгортався аналогічно попередньому року, незважаючи на соціальну кризу, розв’язану в жовтні минулого року, оскільки портові операції суттєво не постраждали. 

«Через коронавірус у Китаї ринок цієї країни був паралізований після китайського Нового року щонайменше на 3 тижні, що вплинуло на обсяги експорту в ці дні», - відзначили в Асоціації експортерів фруктів Чилі.

Водночас, як і в попередній період, експортний попит на органічну лохину продовжував зростати. В результаті протягом 11 тижнів 2020 року Чилі відвантажила на зовнішні ринки 15 470 тонн цієї продукції, а це на 16% більше, ніж в аналогічний період сезону-2018/19 рр.

В секторі органічної лохини головним покупцем виступала Північна Америка з долею в 77% від загального експорту. Більше того, ця країна купила на 11% більше чилійської органічної лохини, ніж попереднього сезону. Решта 23% прийшлася на долю ЄС, який збільшив закупівлі аж на 41%.

 

 


Ключові новини аграрного ринку в Telegram