logo

ORGANIC STYLE

Дегустації збільшують продажі вдвічі

Дегустації збільшують продажі вдвічі

ORGANIC STYLE 11.12.2019  07:11 286

Статистика показує, що організація дегустацій збільшує продажі в день проведення майже в два рази. Третина тих, хто продегустували, купує продукт відразу ж, а п'ята частина - при наступному відвідуванні магазину.

Про це повідомляє компанія «Укролія» на своїй сторінці Facebook

В цьому році в магазинах вин та делікатесів GOODWINE і WINETIME компанія «Укролія» активно проводить дегустації GARNA organica - здорової та смачної соняшникової олії, виготовленної з високоякісної преміальної органічної сировини.

«Найчастіше, у кожного споживача є свої смакові переваги, тому, іноді дуже складно переконати покупця зробити покупку нового і невідомого для нього продукту. Дегустація дозволяє ближче познайомитися з запропонованною продукцією та безпосередньо в точці продажу оцінити якість і смакові властивості», - відмічають в компанії.

А також додають, що під час дегустації споживач може отримати від співробітників відповіді на всі питання і дізнається про особливості та переваги використання органічної соняшникової олії.  Таким чином, у покупця формується своє враження, думка про продукт і зробити вибір.

«Мета проведення дегустацій - перетворити звичайних відвідувачів магазину в наших майбутніх клієнтів для GARNA organica та споживачів здорових продуктів харчування», - переконані представники компанії.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram