logo

ORGANIC STYLE

Дослідження: В південних областях на 200 тис га використовуються екологічні технології

Дослідження: В південних областях на 200 тис га використовуються екологічні технології

ORGANIC STYLE 29.06.2020  07:26 304

Щорічне опитування показало, що 90% агровиробників, які є учасниками проєкту UHBDP, використовують екологічні технології у власних господарствах, це близько 200 тис га відкритого та укритого плодоовочевого ґрунту у південних регіонах України.

Про це повідомляють в екологічному відділі UHBDP.

Відповідно до інформації, більшість клієнтів - це 62% - впровадили екологічні технології ще до початку проєкту, а 38% учасників розпочали їх використовувати вже під час роботи UHBDP.

Представники проєкту відзначають, що практика багатьох успішних фермерів показала, що найкращі результати дає наразі комбінований підхід, коли разом з біологічними методами застосовуються сумісні нетоксичні та малотоксичні хімічні препарати. Це означає, що аграрії відмовляються від токсичних хімікатів та починають активно використовувати стійкі сорти та гібриди рослин, біопрепарати, компости, корисних комах та мікробіоту ґрунту. Це не тільки відновлює мікроекосистему  довкола господарства, а й дозволяє зекономити на дорогих агрохімікатах.  Звичайно, комбінування хімічних і органічних підходів у землеробстві не захистить від кліматичних ризиків втарати врожаю, особливо у відкритому ґрунті. Проте дозволить знизити собівартість продукції та бути більш конкурентоспроможними при раптовому зниженні ринкової ціни.

Найпопулярніші еко-технології, що були впроваджені з 2015 року


Ключові новини аграрного ринку в Telegram