logo

ORGANIC STYLE

Думка: Більшість біопрепаратів розроблені для садівництва та овочівництва

Думка: Більшість біопрепаратів розроблені для садівництва та овочівництва

ORGANIC STYLE 18.03.2020  11:10 135

Bayer, як інноваційна компанія, активно розвиває продукти біологічного захисту. Щоправда, більшість біологічних продуктів розроблені для садівництва та вирощування фруктів.

Про це повідомив керівник Crop Science компанії Bayer в Україні Франк Хатке під час прес-туру на виробничі потужності насіннєвого заводу Bayer у Почуйках на Житомирщині. 

«Окрім біологічних рішень для саду та фруктів, маємо в портфелі біологічні препарати для вирощування овочів у захищеному ґрунті, а також для ріпаку. В Іспанії та Туреччині, де більш розвинуте садівництво, біопрепарати більш затребувані, але в Україні ми також плануємо підтримувати виробників цього сегменту і надавати їм як біологічні, так і традиційні рішення в комбінації», — зазначив Франк Хатке. 

Один із таких продуктів Bayer — зареєстрований в Україні в 2018 році препарат Серенада® АСО, основою якого є живі бактерії запатентованого штаму виду Bacillus subtilis. Це біологічний бактерицид і фунгіцид, який здійснює комплексний захист. Серед бактеріальних патогенів овочевих культур, які контролює Серенада® АСО, можна відзначити кутасту плямистість огірка Pseudomonas lachrymans, бактеріальне в’янення томатів Pseudomonas solanacearum і чорну плямистість томатів Xanthomonas vesicatoria. У теплицях Серенада® АСО добре контролює таку грибну інфекцію, як сіра гниль Botritis cinerea. На плодових культурах Серенада® АСО застосовується проти бактеріозів зерняткових і кісточкових культур.

Також Bayer в Україні пропонує ще два сучасних біопрепарати — Оптімайз для обробки посівного матеріалу сої та Оптімайз Пульс для обробки посівного матеріалу гороху.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram