logo

ORGANIC STYLE

Готові приймати подарунки до Дня Святого Миколая? 300 євро кожному органіку...

Готові приймати подарунки до Дня Святого Миколая? 300 євро кожному органіку...

ORGANIC STYLE 03.12.2018  07:05 1052

Організатори та учасники Національного павільйону України на міжнародній виставці BIOFACH-2019 (Нюрнберг, Німеччина) вирішили зробити приємний сюрприз своїм «колегам по цеху». До новорічних свят всі сертифіковані органічні виробники можуть скористатися всіма перевагами заочної участі (що еквівалентно 300 євро) і заявити про себе на провідній світовій виставці органічних продуктів.

Дана акція, на думку ініціаторів, повинна в черговий раз об'єднати всіх учасників ринку навколо єдиної мети — позиціонування України як гравця світової екосистеми еко-продуктів. Необхідно зміщувати акценти від «ринку дешевої сировини» на користь надійного торгового партнера з широким асортиментом переробленої продукції.

Про це AgroPortal.ua розповів координатор Національного павільйону України Дмитро Титаренко.

«Всі виробники органічної продукції, які не встигли стати очними учасниками, зможуть безкоштовно представити себе в матеріалах Національного павільйону і в додатку Agroportex.Bio, що допоможе встановити прямі контакти з усіма відвідувачами павільйону. Ми ініціювали цю акцію, щоб якомога більше компаній зі своєю продукцією приєдналося до національної промоції. Адже чим масштабніше ми презентуємо Україну, тим ефективніше це буде для всіх її операторів. Величезна різноманітність товарів від реальних сертифікованих виробників - що може бути солідніше при формуванні національної репутації та іміджу країни?!», — зазначає Дмитро Титаренко.

Щоб скористатися цією можливістю компаніям-виробникам необхідно до 19 грудня 2018 зареєструватися в додатку Agroportex.bio. Для цього до 10 грудня необхідно завантажити додаток і відправити запит для перевірки всіх наявних сертифікатів.

Отримана інформація про виробника та продукти буду опубліковані в промо-матеріалах павільйону на BIOFACH-2019, а виробники отримають безкоштовний доступ до свого профілю в додатку, через який зможуть шукати покупців серед усіх відвідувачів виставки і отримають їх прямі контакти.

Завантажуйте мобільний додаток Agroportex.bio. в AppStore и PlayMarket


Для довідки: BIOFACH (biohach.de)  провідна світова виставка органічної продукції. Організатором Національного павільйону з 2019 року виступає компанія Agroportex.bio. Останні 29 років BIOFACH збирає органічних виробників з усього світу. Перший захід починалося з 197 учасників і 2500 відвідувачів в Людвігсхафене в 1990 році. З 1999 року BIOFACH проходить в Нюрнберзі, де в перший свій рік зібрала 1276 експонентів і понад 21000 відвідувачів.

Національний павільйон (BuyOrganic.in.ua) в 2019 буде представлений в шостий раз. За цей час його площа збільшилася майже в два рази: з 70 кв.м в 2014 році до 130 кв.м в 2019-му. Також зросла кількість компаній-експонентів  з 8 до 30, серед яких велика частина підприємств-переробників.

Organic Ukraine Business Hub (#OUBH)  це оновлений формат національного павільйону. Замість традиційної статичної експозиції буде організовано універсальний бізнес-простір для ділової та розважальної програм.

Agroportex.Bio  консалтингова компанія, яка була сформована як окремий напрямок для «Розвитку органічного ринку України і просування органічної продукції українського виробництва» в 2017 році в рамках діяльності проекту «Агропорт Україна».  З квітня 2018 року компанія є членом профільної європейської асоціації IFOAM EU.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram