logo

ORGANIC STYLE

Healthy Generation планує виробляти органічні продукти

Healthy Generation планує виробляти органічні продукти

ORGANIC STYLE 08.10.2019  11:47 519

Компанія Healthy Generation найближчим часом планує пройти сертифікацію «Органік Стандарт» для запуску виробництва органічних продуктів.

Про це повідомив керівник компанії Healthy Generation Андрій Сазоновський.

«Плануємо проходити сертифікацію «Органік Стандарт», оскільки хочемо займатися виробництвом органічної продукції. Зараз ми готуємо виробництво для сертифікації НАССР і після цього будемо пробувати укладати експортні контракти», — повідомив Андрій Сазоновський.

За його словами, зараз із лінійки продукції Healthy Generation найбільш затребуваним продуктом на ринку є безглютенові макарони. Також в асортименті є крупи, сухі сніданки, олія холодного віджиму. Продукція представлена в 11 торгових мережах України.

«Це АТБ, «Сільпо», FOZZY, «Ля Сільпо», «Таврія В», «Новус», Vita Natura, Vegetus, Rozetka, Екомагазин «Життя», «Еко Планета». Частину продукції виготовляємо самі, частину виробляють під нашою ТМ на аутсорсингу», — зазначив Андрій Сазоновський.

Він підкреслив, що у виробництві в основному використовують вітчизняну сировину, але для деяких видів продукції закуповують імпортну — бельгійський шоколад, насіння чіа та кіноа з Південної Америки. Також переробляють близько 5 тонн амаранту.


Вероника Ритченко, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram