logo

ORGANIC STYLE

Євраліс пропонує гібриди для органічного вирощування

Євраліс пропонує гібриди для органічного вирощування

ORGANIC STYLE 31.01.2019  14:59 391

Компанія «Євраліс Семенс» пропонує українським виробникам ряд гібридного насіння кукурудзи та соняшника, адаптованого для органічного вирощування.

Про це розповіла AgroPortal.ua керівник відділу маркетингу компанії ТОВ «Євраліс Семенс Україна» Ольга Молокович.

Як відмічають в «Євраліс», компанію наштовхнули на початок роботи в напрямку органіки останні тренди — органічне землеробство в Європі набуває все більшої популярності завдяки збільшенню попиту споживання екологічної та безпечної сільськогосподарської продукції. 

За даними Європейської Комісії щодо плану органічного виробництва зернових та олійних культур, Італія, Німеччина, Франція та Іспанія мають найбільші площі під органічним землеробством — приблизно по 200 тис га кожна. Україна займає 20 місце в світі і 11 в Європі по загальній площі сільськогосподарських угідь, сертифікованих як органічні. За останні 5 років вони збільшились на 54% і складають 381 тис га, 48,1% з яких задіяні під вирощування зернових (7 місце серед країн-виробників органічних зернових). Більше 16% займають олійні культури (5 місце в світі), 4,6% - бобові (7 місце). Під овочевими задіяно 2% угідь (10 місце), під фруктовими – 0,6%.

За словами Ольги Молокович, «Євраліс» позиціонує себе як насіннєвий партнер для фермерів, які займаються органічним виробництвом сільськогосподарських культур. Компанія пропонує ряд гібридного насіння, яке адаптоване для органічного вирощування, зокрема, гібриди кукурудзи ЕС Сіріус (ФАО 200), ЕС Конкорд (ФАО 250), ЕС Москіто (ФАО 350), ЕС Метод (ФАО 380) та соняшника ЕС Ніагара (ранній). Також компанією створено профайли з агрономічними характеристиками кожного гібриду для органічного землеробства.

«Ми тільки вийшли з цією пропозицією на ринок в кінці 2018 року, тому зможемо сказати про обсяги реалізованої продукції з органічного напрямку в кінці сезону. По органіці працюємо із 100 сільгоспвиробниками, сьогодні також в процесі налагодження можливої співпраці знаходимося з найбільшим українським органічним агрохолдингом  «Арніка», — зазначає Ольга Молокович.


Для довідки: Завод ТОВ «Євраліс Семенс Україна» з виробництва та доробки насіння кукурудзи, соняшника і сої знаходиться в Черкаській області. Об’єми  виробництва за 2018 рік склали: 400 тис мішків насіння кукурудзи, 250 тис мішків - соняшнику, 50 тис мішків - сої.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram