logo

ORGANIC STYLE

Канадські рітейлери високо оцінили якість української органіки

Канадські рітейлери високо оцінили якість української органіки

ORGANIC STYLE 05.05.2019  06:56 475

Одинадцять провідних виробників продуктів харчування представили Україну на найбільшій виставці продуктів харчування, обладнання та технологій SIAL Canada. Виставка, що об’єднала більше тисячі компаній з 50 держав світу, проходила в Торонто з 30 квітня по 2 травня.

Українська делегація на SIAL Canada вже вдруге. Вітчизняні виробники брали участь у виставці в рамках програми підтримки експорту до Канади «U CAN EXPORT» канадсько-українського проекту CUTIS.   

«Цього року продукція в рамках національного стенду Made In Ukraine продемонструвала чудові результати на SIAL Canada. Причому, якщо минулого року в Канаді була представлена лише кондитерська продукція, то в цьому році лінійка розширилися за рахунок меду, зернових сумішей та органічної продукції», — зазначив Бертранд Валле (Bertrand Walle), запрошений проектом CUTIS канадський експерт.

За його словами, українські виробники отримали відмінні відгуки від північноамериканських (американських та канадських) баєрів та рітейлерів. «Українські продукти харчування — це конкурентні ціні, висока якість та приваблива упаковка», — констатує експерт.

Продукція Made in Ukraine була презентована у двох категоріях:

Шоколад, кондитерські вироби, печиво, вафлі та крекери:

·  «Бісквіт-Шоколад» — шоколад і кондитерські вироби.

· «Будьмо здорові» — безглютенове і безлактозне печиво.

· «Грона» — кондитерські вироби, печиво та крекери.

·  «Хлібодар» — печиво і кондитерські вироби.

· Lekorna — вафлі та конуси для морозива.

·  Malbi Foods (ТМ «Millennium») — шоколад і кондитерські вироби.

· POLUS — шоколадні батончики та вафельні печива.

Мед, органічні ягоди, зернові суміші та харчові олії:

· Agricom Group (TM «Добродія») — суміші для сніданків та зернові батончики.

· АВІС — органічна соняшникова олія.

· BEE HIVE — мед.

· Galfrost — заморожені ягоди, в тому числі органічні.

В рамках поїздки українські виробники провели низку B2B зустрічей, отримали корисні поради щодо продажу своїх товарів на канадському ринку під час інформаційних сесій, а також відвідали такі провідні канадські торгові мережі як Loblaws, Starsky Fine Foods, Dollarama, Giant Tiger та Whole Food Market.      


Для довідки: Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) це 5-річна (2016-2021) ініціатива уряду Канади, спрямована на нарощування експорту з України до Канади та збільшення інвестицій з Канади до України. Проект фінансується урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади. Проект реалізується Конференційною радою Канади спільно з Канадсько-українською торговою палатою.

Проект CUTIS реалізує програму підтримки експорту до Канади «U CAN EXPORT» у п’яти пріоритетних секторах: виробництво одягу, взуття, меблів та кондитерських виробів, а також ІТ-послуги. 


Ключові новини аграрного ринку в Telegram