logo

ORGANIC STYLE

Кейс Organic D: вирощування овочів на власних органічних добривах

Кейс Organic D: вирощування овочів на власних органічних добривах

ORGANIC STYLE 06.08.2019  07:30 141

Одне з найбільш передових підприємств Вінницької області, яке спеціалізується на органічному рослинництві та розвиває свинарство - Organic D і є дочірньою компанією ТОВ «Субекон», переробляє гній від свинокомплексу на біогазовій станції. Після переробки гною органічні добрива вносяться на поля компанії.

Про це повідомляє Ecodevelop

Organic D займається не тільки свинарським господарством, а й органічним землеробством, а саме – вирощуванням овочевих культур на органічних добривах після виробництва біогазу – кукурудзи, моркви, часнику, буряку, капусти і т.п.

За допомогою сучасних технологій крапельного поливу із застосування органічних добрив Organic D поставило свою продукцію на принципово новий рівень. Компанія суттєво зменшила використання мінеральних добрив, замінивши їх органічними, що дало можливість не лише збільшити рентабельність овочевої продукції, але й значно покращити її натуральність та смакові якості. Тож, на овочі Organic D вже зараз полюють найбільші супермаркети Вінниці. 

Директор компанії Organic D Вадим Кричковський розповідає, що цього сезону очікує зібрати 80-100 тонн моркви з гектара (до використання системи зрошення мова йшла про врожай 30-40 тонн з гектара). На сьогодні компанія Organic D має 60 га землі під морквою і буряком і вся ця площа на крапельному зрошенні.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram