logo

ORGANIC STYLE

Ми органічні: освітній проєкт від виробників органіки Джерело фото: ТОВ Укролія

Ми органічні: освітній проєкт від виробників органіки

ORGANIC STYLE 18.11.2019  11:03 464

«Ми органічні» — це перший в Україні проєкт розвитку в сегменті органіки, який дає можливість дітям дошкільного та шкільного віку, студентам зрозуміти всю важливість споживання органічних продуктів.

Проєкт спільно реалізується компаніями «Агроекологія» і «УКРОЛІЯ».

Основою проєкту є освітній напрямок, який включає в себе: екскурсії — відвідування органічних полів ПП «Агроекологія» і оліє-пресового заводу «УКРОЛІЯ Органік»; лекції в навчальних закладах: «Органіка — це не тільки продукти без ГМО, органіка — це спосіб життя». У 2019 році був укладений договір про співпрацю з Полтавською державною аграрною академією на проведення семінарів зі студентами з метою продемонструвати, що працювати в аграрному секторі — це престижно і перспективно.

«Ми дбаємо про майбутнє покоління і віримо в те, що все, чим ми займаємося, робить нас і нашу країну успішною і процвітаючою. В рамках проєкту «Ми органічні» в червні 2019 року розпочався другий сезон екскурсій на поля ПП «Агроекологія» і на завод «УКРОЛІЯ Органік». В ході екскурсії ми демонструємо школярам і студентам, що на відміну від «натурального» і «здорового» «органіка» — це контрольований метод вирощування і виробництва», — розповідає фахівець зі зв'язків з громадськістю компанії «Укролія» Світлана Луценко.

Починаються екскурсії з відвідування поля і ферми «Агроекологія» в с. Михайлики Шишацького р-ну, де дітям показують, що органічні продукти вирощуються природним способом без застосування хімічних засобів захисту. Далі маршрут слідує на завод «УКРОЛІЯ Органік» в смт Диканька, де показують виробництво і розповідають про переробку органічного соняшнику. Також діти дізнаються, що розміщувати на продукції значок «Біо» (листок — європейський знак органічності продуктів) виробники можуть тільки після проходження сертифікації та багатьох етапів перевірки.

«Варто зауважити, що подібні екскурсії та семінари насамперед реалізують нашу основну мету — створення сприятливих умов для впровадження освітніх програм, які стануть засобом комунікації з суспільством про важливість споживання органічних продуктів, підвищення якості життя, ведення здорового способу життя та захисту навколишнього середовища», — зазначає Світлана Луценко.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram