logo

ORGANIC STYLE

Мінагропрод продовжує працювати над правилами виробництва органічної продукції

Мінагропрод продовжує працювати над правилами виробництва органічної продукції

ORGANIC STYLE 22.04.2019  07:57 217

Міністерство аграрної політики і продовольства України розробляє підзаконні акти до закону про основні засади та вимоги до органічного виробництва

Про це повідомила в.о. міністра аграрної політики Ольга Трофімцева під час презентації першого органічного цукру виробленого в Україні, передає УНІАН.

«Кількість виробників органічної продукції зростає. Потрібно працювати над поліпшенням законодавчої бази, і ми зробили великий крок у минулому році - в липні-2018 прийняли закон по органіці, він набуває чинності 2 серпня 2019 року. Зараз Мінагропрод активно напрацьовує підзаконні нормативні акти, в першу чергу детальні правила виробництва органічної продукції, які будуть дуже чітко регламентувати виробництво органіки», - зазначає Ольга Трофімцева.

За її словами, міністерство також працює над створенням трьох реєстрів: реєстром операторів органічного ринку, реєстром органічного насіння і реєстром сертифікаційних органів.

«Ринок повинен бути прозорим і зрозумілим як для українських виробників, так і для іноземних партнерів, які будуть купувати у нас продукти», - зазначила Ольга Трофімцева.

За її словами, Мінагропрод має намір і надалі активно розвивати експорт органічної продукції, щоб диверсифікувати ринки збуту, і внутрішній ринок органічних продуктів.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram