logo

ORGANIC STYLE

На Рівненщині невеликим виробникам органічної продукції компенсують 100% вартості сертифікації

На Рівненщині невеликим виробникам органічної продукції компенсують 100% вартості сертифікації

ORGANIC STYLE 14.09.2020  07:06 275

У Рівненській області невеликим виробникам органічної продукції готові компенсувати 100% вартості сертифікації в сумі 30 тис. грн на одне господарство.

Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько під час XХХV Регіонального форуму «Органічна Україна. Рівне».

«Цього року ми вже не можемо внести зміни до обласної програми підтримки та збільшити її обсяги. Та зважаючи на досвід двох останніх років, у дрібних виробників компенсація на сертифікацію складала 12-14 тис. грн», — зазначає Надія Переходько.

За її словами, в департаменті розвитку АПК Рівненської області зацікавлені в збільшенні кількості виробників органічної продукції.

«Але щоб дати компенсацію за напрямком «органічне виробництво», в регіональних бюджетах повинна бути відповідна програма. Тому ми залучаємо виробників органіки до програми підтримки фермерів та інших програм. Також ми можемо говорити про підтримку виробників органічної продукції через такий напрям, як кооперація», — зазначає Надія Переходько.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram