logo

ORGANIC STYLE

Одеса чекає на виробників органічної продукції

Одеса чекає на виробників органічної продукції

ORGANIC STYLE 05.08.2019  07:26 56

Ukrainian Organic Cluster у партнерстві з Unimar Logistics збирає виробників органічної продукції на бізнес-івент осені у сфері торгівлі органічною продукції ODESA ORGANIC TRADE DINNER.

Про це AgroPortal.ua розповіла голова правління ГС «Український органічний кластер» Ukrainian Organic Cluster Марія Махновець.

«Ми організовуємо подію нового формату, хочемо щоб учасники ринку органічної продукції мали можливість поспілкуватися з колегами органічного бізнесу у неформальній обстановці.Тим більше очікується приїзд учасників зі всіх регіонів України, країн Європи, Близького сходу та США, що є основними імпортерами органічної продукції. В дружньому колі колег, експертів, фахівців суміжних галузей буде зручно обговорити проблемні питання та поділитися успішними кейсами вже реалізованих проектів», - зазначає Марія Махновець. 

За її словами, наразі команда Ukrainian Organic Cluster готується не лише до цієї події, але й працює над розробкою нового сайту - кластерної платформи для гравців органічного сектору України, а також разом з партнерами готують календар торгівельних місій для розширення експортних горизонтів для виробників органічної продукції.


Для довідки: ODESA ORGANIC TRADE DINNER відбудеться 6 вересня у MR Terrace за адресою: вул..Віце-Адмірала Азарова, 1, м. Одеса


Ключові новини аграрного ринку в Telegram