logo

ORGANIC STYLE

Organic is YourBodyTomorrow стартував з органічного хлібу із зеленої гречки

Organic is YourBodyTomorrow стартував з органічного хлібу із зеленої гречки

ORGANIC STYLE 07.11.2020  07:06 239

У Харкові спекли перший органічний хліб із зеленої ферментованої гречки за технологіями виробництва органічних продуктів.

Тренд на правильне харчування давно розвивається та шириться в Україні. Хтось уже встиг спробувати і передумати, хтось дисципліновано не змінює хрестоматійному поєднанню вареної гречки і курячої грудки. Але кожна друга упаковка на полицях магазинів про всяк випадок маркується значком, який свідчить про приналежність до здорових продуктів.

У Харкові в рамках нового безпрецедентного проєкту вперше спекли канонічний продукт за абсолютно новим принципом. Органічний хліб із ферментованої зеленої гречки став смачним експериментом «Organic is YourBodyTomorrow». Спільний проєкт з'явився за участі програми «YourBodyTomorrow» Тетяни Ярославської, яка пропагує здоровий спосіб життя, і «Органік — це», що представляє сертифіковані органічні продукти без ГМО та хімії.

«Хліб — усьому голова. Тому ми вирішили ознаменувати старт смачного і корисного проєкту саме цим продуктом. Наш пористий хліб із хрусткою скоринкою — бездріжджовий і не містить нічого зайвого, тільки подрібнену ферментовану зелену гречку, сіль і спеції. Все геніальне — просто. У нашому випадку ще й так смачно, що рекомендую спробувати рецепт усім бажаючим», — розповідає ментор здорового способу життя Тетяна Ярославська.

Корисне харчування буває яскравим, соковитим і ароматним. З чистих органічних продуктів складається різноманітний смачний і корисний раціон, що включає десерти і навіть хумус.

Зараз «Organic is YourBodyTomorrow» розробляє кулінарний гід із покроковими рецептами, які включають перші страви та випічку. Формат гіда буде адаптованим під умови карантину з онлайн-доступом, з відео та друкованими матеріалами. Тепер кожен зможе самостійно в домашніх умовах сформувати збалансований раціон, використовуючи чисті правильно вироблені органічні продукти. Поки що цьому немає аналогів в Україні.

Слідкуйте за ходом розвитку проєкту в його Телеграм-каналі, де будуть безкоштовні відеоматеріали у відкритому доступі, фудлисти зі здоровими інгредієнтами, рекомендації експерта і, звичайно, кухонні суперечки про ЗСЖ.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram