logo

ORGANIC STYLE

Organic is: Золотисті вафлі з органічного гарбуза

Organic is: Золотисті вафлі з органічного гарбуза

ORGANIC STYLE 18.11.2020  07:24 211

Проєкт Organic is YourBodyTomorrow розказує, як корисний раціон зробити смачним і не нудним. Принцип from farm to fork — від ферми до столу — лежить в основі нового проєкті, який об'єднав популяризацію здорового способу життя та сертифіковані продукти без хімії та ГМО.

У підготовленому кулінарному гіді організатори проєкту використовують максимальну кількість доступної в Україні органіки.

На цей раз перша скрипка у королеви осені - органічного гарбуза від українського виробника — «Дунайського аграрія» (Одеська область). Разом з рисовим борошном він перетворюється в золотисті корисні вафлі.

«Правильне харчування не зобов'язує його шанувальників відмовляти собі в десерті. Варто лише приділити увагу вибору інгредієнтів», — говорить сертифікований дієтолог і співавтор проекту Organic is YourBodyTomorrow Тетяна Ярославська.

Органічна гарбуз - справжня палочка виручалочка і для здорових людей, і для людей з проблемами шлунково-кишкового тракту, а рисове борошно вільна від глютену. Відмінний набір для корисного десерту.

Читайте повний рецепт з нюансами приготування гарбузового органічних вафель в телеграм каналі проекту. Тут оригінальні рецепти, інформація від експерта про поживних і правильних продуктах і особливості органіки.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram