logo

ORGANIC STYLE

Органічний Ягідний Бізнес: помилки та перспективи

Органічний Ягідний Бізнес: помилки та перспективи

ORGANIC STYLE 17.01.2020  07:33 120

В рамках Форуму S-Fruit Transformation 2020 в Києві відбудеться конференція «Органічний Ягідний Бізнес: Помилки 2019 – Перспективи 2020».

Про це повідомляють організатори заходу Асоціація «Ягідництво України», Орган сертифікації «Органік Стандарт», Organic Business School.

Під час конеренції учасники отримають повну аналітику про те, які умови та ціни були в 2019 році, і які умови й тенденції збуту чекають виробників в 2020 році. Представники компаній - покупців органічної ягоди з ЄС розкажуть про умови і тенденції співпраці з українськими виробниками органічної ягоди і загальні важливі тенденції ринку та збуту органічної ягоди.

Серед спікерів - компанія переробник VitaChem (Словакія-Німеччина) і компанія-трейдер  TradinOrganic (Нідерланди), яка з 2019 року почала успішно співпрацю з українськими виробниками органічних ягід. Саме про співпрацю під час конференції розповість баєр компанії Tradin Organic Том Ван Хеес - про загальні вимоги, розмір партій, логістику, асортимент, ціни, вимоги до сертифікації. Також Том поділиться тим, які тренди присутні на ринку, і що чекає виробників у майбутньому.

Про можливості й тенденції кооперації та експорту для виробників органічних ягід розповість учасникам президент «Асоціації Ягідництва України» Ірина Кухтіна.

Аналіз збуту органічної ягоди в Україні учасники конференції отримають від експерта з побудови ланцюгів постачання Олександра Приходько.


Для довідки:  Конференція «Органічний Ягідний Бізнес: Помилки 2019 – Перспективи 2020» відбудеться в Києві 31 січня  

Зареєструватися
 


Ключові новини аграрного ринку в Telegram