logo

ORGANIC STYLE

Органік Мілк виведе на ринок нові продукти

Органік Мілк виведе на ринок нові продукти

ORGANIC STYLE 11.01.2019  07:01 1726

Майже вся лінійка органічної молочної продукції TM Organic Milk вже експортується до ОАЕ та Йорданії, але компанія готова розширювати свої експортні можливості до 20% від загальних обсягів виробництва та готова до виходу на нові ринки. З цими планами і вирушає «Органік Мілк» у лютому на найбільшу в світі виставку органічної продукції BIOFACH-2019.

В компанії «Органік Мілк» відзначають, що насамперед чекають від заходу налагодження нових партнерських зв’язків, отримання нового досвіду участі у виставці такого масштабу і здобуття нових знань та ідей. Сьогодні майже вся частка реалізації продукції «Органік Мілк» готується для українського споживача, але в перспективі готові збільшити частку експорту до 20% в інші країни.

Директор компанії Олена Стретович відмічає, що наразі TM Organic Milk — це 24 види готової органічної продукції, і всю лінійку в необхідних обсягах готові експортувати.

Від органічного корму до готового продукту

«Органік Мілк» стала першою в Україні компанією, яка збудувала комплексний завод з переробки екологічно чистого молока власного виробництва потужністю 30 тонн на добу.

Оскільки ТОВ «Органік Мілк» входить до складу вертикально інтегрованої компанії, що складається з чотирьох підприємств, які функціонують у сфері органічного рослинництва й тваринництва, то власний переробний завод забезпечив можливість компанії здійснювати діяльність в рамках продуктового ланцюжка від виробництва сировини до просування на ринку продукції глибокої переробки.

«Щодня ми переробляємо близько 30 тонн молока, використовуючи лише власну органічну сировину екстра-класу, яка відповідає всім міжнародним вимогам. Усі процеси — від вирощування кормів до виробництва готової продукції — контролює міжнародна сертифікаційна компанія «Органік Стандарт», — зазначає Олена Стретович.

Компанія має належні сертифікати від «Органік Стандарт» згідно вимог, викладених у Постанові Ради (ЄС) № 834/2007 та № 889/2008. Крім того, виробництво має інтегровану систему якості та безпечності за стандартами ДСТУ ISO 9001, 14000, 22000.

На нові ринки з новими продуктами

Сьогодні в Україні продукцію TM Organic Milk можна знайти майже в усіх мережах супермаркетів, а починаючи з 2015 року — також у торговельних мережах окремих країн Близького Сходу.

Олена Стретович розповідає, що компанія демонструє ріст у виробництві та продажі продукції, за останній рік зросла частка експорту, а в 2019 році планується перша поставка органічної молочки до Саудівської Аравії.

«Цього року плануємо збільшити обсяги виробництва, випустити декілька нових продуктів — йогурт грецький, нові види твердих сирів. Також планується перша поставка до Саудівської Аравії та налагодження нових партнерських зв’язків», — ділиться найближчими планами Олена Стретович.

За її словами, наразі найбільш експортоорієнтованими та популярними продуктами TM Organic Milk на зовнішніх ринках є молоко, сухе молоко, сири тверді та кисломолочна продукція. А от для відвідувачів виставки BIOFACH, на думку Олени Стретович, найбільш цікавими будуть молоко, кефір, ряжанка, йогурти та сири.


Для довідки: ТОВ «Органік Мілк» на ринку з 2014 року. Має перший в Україні завод із виробництва сертифікованої органічної молочної продукції з власної сировини, входить до структури вертикально інтегрованих компаній, які займаються виключно органічним землеробством, тваринництвом та переробкою.

Підприємство має три ферми з поголів’ям 3 тис. голів, з них 1,5 тис. голів дійного стада.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram