logo

ORGANIC STYLE

Перша партія органічної олії UKROLIYA ORGANIC відправлена до Китаю

Перша партія органічної олії UKROLIYA ORGANIC відправлена до Китаю

ORGANIC STYLE 30.10.2020  08:12 197

Завод «Укролія Органік» відвантажив органічну високоолеїнову соняшникову олію нового врожаю компанії із Китаю, яка є постійним партнером компанії UKROLIYA ORGANIC.

Про це повідомляють в ТОВ «Укролія» і відзначають, що компанія розцінює карантин та пандемію, як виклик і нові можливості нарощування виробничих оборотів.

«Злагоджена командна робота менеджерів із постачання та збуту, колективу заводу UKROLIYA ORGANIC дозволила продовжити плідну співпрацю із стратегічним іноземним партнером. Сегмент високоолеїнової олії та органічної продукції є пріоритетним в експортній діяльності компанії. Тому ми плануємо й надалі збільшувати канали продажів як у КНР, так і сусідні країни Азії», - зазначають в компанії.

За даними асоціації «Укроліяпром» Китай став найбільшим імпортером української соняшникової олії у вересні 2020 року. Країна закупила у вітчизняних виробників олії та дистриб'юторів продукції на $76,3 млн (36,7% від загального експорту даної продукції з України).

Індія закупила соняшникової нерафінованої олії на 66,7 млн.дол.США (32,5%). Країни ЄС за цей період закупили олії соняшникової нерафінованої на 44,6 млн.дол.США (21,5%).

За даними асоціації «Укроліяпром»


Ключові новини аграрного ринку в Telegram