logo

ORGANIC STYLE

Підготовка до експортного сезону: MOL'FAR збільшує виробництво чаю

Підготовка до експортного сезону: MOL'FAR збільшує виробництво чаю

ORGANIC STYLE 18.02.2020  15:15 237

Для виробника органічного чаю MOL'FAR 2019-й був роком внутрішнього ринку, а вже літнє виробництво сезону-2020 компанія планує активно виводити на ринок інших країн.

Про це AgroPortal.ua під час виставки BIOFACH розповів засновник компанії і бренду MOL'FAR Євген Гончаренко.

«Минулого року в нас був серйозний прорив на внутрішньому ринку, ми зайшли в торгову мережу «Сільпо», і сьогодні в їхній «Лавці традицій» представлені наші чаї. На BIOFACH поряд із уже відомими 7 видами розсипного чаю ми представили новий продукт — пакетований чай чотирьох видів. Фасування по 5 г чаю в одному пакеті, який розрахований на 1 л. З цим продуктом ми заходимо в сегмент HoReCa. Чай дуже сподобався ресторанам, і вони почали купувати, але розсипний чай дуже складно готувати в плані підбору пропорцій та смаків. Ми вирішили фасувати так, щоб було зручно працювати в HoReCа, щоб у ресторанах подавали наш чай правильно», — зазначає Євген Гончаренко.

За його словами, пакетований чай MOL'FAR в Україні вже сьогодні продається в Good Wine і через два тижні він з'явиться у мережі «Сільпо». Також інтерес до українських чаїв MOL'FAR був виявлений з боку Великобританії, оскільки там дуже популярним є здоровий спосіб життя, а ці чаї виготовлені з натуральної, органічної сировини, корисні та безкофеїнові. Також цікаві нові ринки європейських країн — Німеччини, Швейцарії, Польщі.

«N. B.!» Як бізнесу допомагають карпатські знахарі та сучасний маркетинг

«Ми вже готуємося до експортного сезону. У 2019 році було вироблено 20 тис. упаковок чаю MOL'FAR, і цього обсягу достатньо для внутрішнього ринку. У цьому сезоні плануємо збільшувати обсяги виробництва. Вже закуплене додаткове обладнання — збільшено кількість ролерів утричі, й плануємо ще поставити сушильні інфрачервоні шафи», — розповідає Євген Гончаренко.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram