logo

ORGANIC STYLE

Площа земель під органічним виробництвом в світі виросла в 6 разів

Площа земель під органічним виробництвом в світі виросла в 6 разів

ORGANIC STYLE 17.11.2020  07:02 324

Площа під органічним землеробством в світі за останні 21 років зросла на 546% або більше ніж в 6 разів.

Про це свідчать останні оцінки Науково-дослідного інституту органічного сільського господарства (FiBL).

В тому числі, за десять років – з 2008 по 2018 рр. – площа земель під органічним виробництвом збільшилася з 34,5 млн га до 71,5 млн га. Кількість фермерів теж подвоїлася – з 1,4 млн до приблизно 2,8 млн.

Продажі органічної продукції демонструють ще більший приріст. Якщо в 2008 році обсяг продажів склав трохи більше 34 млрд євро, то вже до 2018 року цей показник виріс приблизно до 97 млрд євро, тобто збільшився втричі.

Країнами з найбільшою кількістю органічних сільськогосподарських угідь є Австралія (35,6 млн га), за нею йдуть Аргентина (3,6 млн га) і Китай з 3,1 млн га.

Однак, як повідомляє Аgropages, останні цифри не зовсім відповідають кількості виробників. Більшість з них знаходиться в Індії, де понад 1 мільйона людей залучені в органічне виробництво.

Друга країна в рейтингу – Уганда з приблизно 210 тис виробників, за нею йде Ефіопія з понад 200 тис виробників.

N.B. Альта Країна відкрила ринки Японії та Ізраїлю

Аналітики відзначають, що ринок органічних продуктів зростає швидкими темпами з точки зору продажів. Хоча це збільшення відбувається не в країнах з найвищим рівнем виробництва, а в північній півкулі – в країнах, які готові платити додаткову премію за ці продукти.

Наприклад, ринок органічних продуктів в США оцінювався більш ніж в 40 млрд євро. За американським гігантом слідують дві європейські країни – Німеччина і Франція, з майже 11 млрд євро і трохи більше 9 млрд євро відповідно.

N.B. Яблуко розбрату: чому в Канаді надають перевагу органічним яблукам


Наталія Рекуненко, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram