logo

ORGANIC STYLE

Ринок органічної продукції в Китаї складає $7,5 млрд

Ринок органічної продукції в Китаї складає $7,5 млрд

ORGANIC STYLE 07.10.2019  14:13 173

Обіг ринку харчової продукції в Китаї складає $500 млрд на рік: 1,5% з нього припадає на органічні продукти, і цей сегмент щорічно зростає на 10-15%.

Про це розповіла екс-очільниця Мінагропроду Ольга Трофімцева під час експортного інтенсиву «Органічний експорт в Китай», організованого Ukrainian Organic Cluster.

«Сертифікація органічної продукції в Китаї доволі складна і досить дорога, але ринок цікавий, і я сподіваюсь, що завдяки ініціативі Ukrainian Organic Cluster українські виробники почнуть системніше працювати з ним.

Якщо подивитися на ринок Китаю, то сьогодні 400 млн китайців належать до середнього класу, а це означає, що їхній щорічний прибуток сягає $17-37 тис. на рік. Ці люди приділяють багато уваги здоровому харчуванню, і тому Китай є одним із найбільших імпортерів харчових продуктів», — зазначає Ольга Трофімцева.

За її словами, довіра до імпортованої продукції у китайських споживачів вища, ніж до локальних продуктів. Ще одним плюсом цього ринку Ольга Трофімцева назвала високий рівень купівлі продуктів харчування онлайн.

«Українським виробникам органічної продукції варто розглядати цю можливість, при цьому рекомендую звертати увагу на снеки і здорові органічні солодощі. Ці продукти купує молодь, а от для людей віком 20-45 років найпоширенішим сніданком є вівсянка, а також ягоди, риба, в першу чергу лосось», — розповідає Ольга Трофімцева.

За її словами, китайський ринок непростий, але дуже великий і цікавий та перспективний для українських виробників органічної продукції.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram