logo

ORGANIC STYLE

Рівненщина виділила 120 тис грн на здешевлення вартості сертифікації сільгосппродукції

Рівненщина виділила 120 тис грн на здешевлення вартості сертифікації сільгосппродукції

ORGANIC STYLE 24.06.2019  07:02 365

На Рівненщині працюють вісім господарств, що займаються виробництвом органічної продукції. В області зроблений перший крок для його підтримки – прийняття обласної програми, яка спрямована на здешевлення вартості сертифікації сільськогосподарської продукції.

Про це розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько, повідомляють Рівненські новини.

«В минулому році фінансову підтримку отримали шість виробників. Цього року на програму з обласного бюджету виділили 120 тисяч гривень», – зазначила Надія Переходько під час «Дня органічного поля», що відбувся у Гощанському районі на підприємстві «Дедденс Агро».

«В Європі є великий попит на продукти екологічного землеробства, який постійно зростає. Таку справу ми вже 10 років започаткували в цій місцевості. Обрали її через сприятливі кліматичні умови, чудові ґрунти та зручну логістику. І навіть в умовах солідної конкуренції готові збільшувати площі для обробітку. Адже тут є умови для вирощення усіх культур, що зараз затребувані на ринку, особливо серед переробних підприємств», – розповів власник «Деденс Агро» Крістіан Мідден.

За його словами, сьогодні господарство обробляє понад 3 тис га землі, працює 500 працівників. На полях «Деденс Агро» вирощують органічну  пшеницю, кукурудзу, бобові та олійні культури, люцерну, спаржу, полуницю, щавель, цукрові буряки.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram