logo

ORGANIC STYLE

Рослинний протеїн став однією з найважливіших складових органічної продукції

Рослинний протеїн став однією з найважливіших складових органічної продукції

ORGANIC STYLE 29.05.2019  07:03 273

Найбільшим трендом 2018 та 2019 років є продукти рослинного походження, а саме рослинний протеїн, що пов’язано із розвитком веганських та вегетаріанських трендів у харчуванні. Так, лише за останні 4 роки в країнах ЄС за даними Mintel Research кількість людей, що споживають альтернативні до тваринних продукти харчування збільшилась на 400%. Органіка стає масовим товаром.

Про це розповіла керівник маркетингової служби компанії АГ «Арніка Органік» Анастасія Білич під час виступу на конгресі «Органічна Україна 2019».

«Майбутнє ринку органіки потрібно розглядати в площині якості, а не кількості. Дуже важливо, щоб компанія, яка націлена на виробництво органічної продукції та її реалізацію не тільки на внутрішньому ринку, а й на зовнішньому, мала уявлення про стандарти та вимоги, які до неї ставляться. Адже цей ринок, як і будь-який інший, передбачає обов’язкове дотримання європейських правил не тільки безпосередньо при вирощуванні і переробці, а й зберіганні, перевезенні та реалізації товарів, які претендують на статус «органік», — переконана Анастасія Білич.

Вироникам Анастасія також порадила приділяти значну увагу пакуванню продукції, та уникати пластикової тари та тари, що не піддається переробці.

«Коли ви пропонуєте свій продукт у пластиковій тарі, то будьте готові, що споживач може відмовитися від Вашого продукту. Пластик наразі поза трендом — це не є модно та етично для споживачів. Намагайтеся використовувати більш крафтове та аутентичне пакування, а також пакування із матеріалів, що піддається переробці», — порадила Анастасія Білич.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram