logo

ORGANIC STYLE

Швейцарія підтримує розвиток органічного сектору України

Швейцарія підтримує розвиток органічного сектору України

ORGANIC STYLE 19.12.2019  13:39 339

В Україні стартувала нова швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», яка створить можливості для бізнесу, сприятиме збільшенню рівня зайнятості та доходів у сільській місцевості.

Очікується, що в результаті впровадження Програми приватні малі і середні підприємства (виробники, переробні підприємства, надавачі послуг), а також відповідні органи державної влади, що працюють в органічному і молочному секторах, сприятимуть розвитку сталої торгівлі та створенню робочих місць в цих секторах.

Органічний світовий ринок оцінюється у 90 млрд доларів США, що відкриває потенційні можливості для експорту української органічної продукції. В рамках Програми буде підтримано створення Органічної платформи із залученням багатьох зацікавлених сторін задля зростання торгівлі органічною продукцією з вищою доданою вартістю на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Цілі Програми:

- підвищення якості та безпечності продукції в органічному та молочному секторах;

- підвищення торговельного потенціалу на внутрішньому та зовнішньому ринках продукції з вищою доданою вартістю відповідно в органічному та молочному секторах;

- програмою передбачається підтримка політичного діалогу із залученням широкого кола зацікавлених сторін для вдосконалення нормативно-правової бази та бізнес-середовища, що сприятиме підвищенню якості та безпечності продукції в обох секторах.


Для довідки: Програма впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із консалтинговою компанією SAFOSO AG (Швейцарія) та фінансується Швейцарською Конфедерацією через Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO).

Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) є одним із провідних інститутів у галузі органічного сільського господарства. Сильні сторони FiBL полягають у його міждисциплінарних дослідженнях, нововведеннях, розроблених спільно з фермерами та представниками харчової промисловості, а також у швидкому обміні знаннями. У FiBL працює близько 280 співробітників у різних країнах.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram