logo

ORGANIC STYLE

Стодола стане офіційно органічною

Стодола стане офіційно органічною

ORGANIC STYLE 08.11.2019  07:15 232

На підприємстві ТМ «Стодола» вже почали процес сертифікації відповідно до європейських стандартів органічної продукції.

Про це повідомив Agroportal.ua власник компанії Ян Островський.

«Це тривалий процес, тому що ми не використовуємо ніякої хімії. Тільки натуральні добрива, до того ж теж сертифіковані. До нас виїжджають експерти, все перевіряють, проводять тести поля протягом року і тільки після цього ми зможемо отримати сертифікат, який дасть можливість постачати продукцію в будь-яку країну», - зазначає Ян Островський.

За його словами, всі овочі вирощують у відкритому ґрунті на крапельному зрошенні. Насіння більш звичних культур купують в Україні від бренда органічного насіння Vitalis (Enza Zaden) , а екзотичних - у Австрії.

Ян Островський розповідає, що за допомогою Проекту UHBDP намагається долучити до співпраці таких само фермерів, що займаються саме органічним вирощуванням. У планах гуртова закупівля органічних засобів захисту рослин, насіння, гуртова закупівля продукції, спільне виробництво консервованих овочів тощо.

«У цьому році я планую розпочати проект органічної агрегації. Фермерам, що будуть зі мною співпрацювати зможуть отримати від мене всю необхідну допомогу, я зможу надати необхідні рекомендації щодо того, як саме вирощувати, які культури, зможу допомогти з купівлею засобів захисту рослин та гарантовано заберу вирощений врожай по гарній ціні. Таким чином, це буде зручно як фермерам з мого регіону, так і мені», - зазначає Ян Островський


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram