logo

ORGANIC STYLE

Точка зору: органіку не вирости без сидератів і гною

Точка зору: органіку не вирости без сидератів і гною

ORGANIC STYLE 02.09.2019  07:58 284

При вирощуванні органічної продукції не обійтися без сидератів і гною. Тому фермерам в будь-якому випадку потрібно заходити в тваринництво.

Про це повідомив власник ТОВ «Дунайський аграрій» Роман Дяжук під час IV Форум «Агромаркетінг-2019», організованого компанією «ПроАгро Груп».

«При виробництві органіки не обійтися без сидератів і гною. Тому особисто у мене викликають сумніви виробники, які вирощують органіку на 20 тис га і при цьому не мають тваринництва. Хоча, можливо через 5 років при органічному землеробстві дозволять використовувати карбомід. Зараз над цим працюють американці. Адже без змін на органічному ринку виробникам доведеться вирощувати більше фуражу ніж продовольчого зерна», - зазначає Роман Дяжук.

За його словами, досягненням «Дунайського аграрія» в цьому сезоні стало виробництво органічного кубічного кавуна.

«До речі ми ставили завдання щоб кавун при такій формі був всередині також стиглий і солодкий, тому що в більшості випадків кубічні кавуни використовуються більше як сувенір адже не здатні дозріти при такій формі», - зазначає Роман Дяжук.


Для довідки: ТОВ «Дунайський аграрій» обробляє 2 тис га в Одеській області. Компанія сертифікована«Органік Стандарт» з європейського законодавства, а також мають сертифікати Bio Suisse, КОР. Вирощують пшеницю, ячмінь, рапс, просо, горох, соняшник, гірчицю, кукурудзу, сочевицю, кавун, гарбуз, диню, цибулю, батат, сливу. Єдиний в Україні вирощує органічний персик нектарин, утримують органічні вівці і бройлерів, входить в трійку виробників органічних яєць.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram