logo

ORGANIC STYLE

У США розроблено нові правила сертифікації органічної продукції

У США розроблено нові правила сертифікації органічної продукції

ORGANIC STYLE 27.01.2020  07:43 257

Незабаром в США можуть почати діяти оновлені правила з сертифікації органічної продукції, які будуть більш прозорими і збільшуватимуть відповідальність, а весь імпорт повинен буде мати сертифікати, посилиться нагляд за акредитацією та сертифікацією.

Про це пише The Packer.

Очікується, що нові правила будуть опубліковані найближчим часом, після чого настане 60-денний період для їх обговорення.

«Це змінить правила гри. Мета полягає в тому, щоб трансформувати органічне законодавство для задоволення потреб маркетингу», відзначила заступник адміністратора Національної органічної програми Міністерства сільського господарства США (USDA) Дженніфер Такер.

Наразі обробники, які займаються упаковкою органічних продуктів не потребують сертифікації. За словами Такер, це незабаром має змінитися. Конгрес США попросив USDA закрити шпарину для несертифікованих переробників і надати електронні сертифікати для всього імпорту.

«В даний момент митниця і прикордонна служба програмують сертифікат органічного імпорту. Тепер буде існувати механізм (в автоматизованій експортній системі) для ідентифікації продуктів як органічних. Вони повинні будуть супроводжуватися сертифікатом імпорту, як тільки правило стане остаточним», пояснила Дженніфер Такер.

Нові правила також стосуватимуться позапланових інспекцій та спеціального навчання інспекторів. Крім цього, посилиться маркування, не пов'язане з роздрібною торгівлею. Буде проведена стандартизація сертифікатів і зміна вимог до обміну інформацією між службами сертифікації.


Анастасія Кирієнко, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram