logo

ORGANIC STYLE

Україна і ЄС поглиблюють співпрацю в органічному секторі

Україна і ЄС поглиблюють співпрацю в органічному секторі

ORGANIC STYLE 17.05.2019  15:39 245

Україна і Європейський союз продовжуть діалог щодо розвитку двосторонньої торгівлі в доступу на ринок ЄС української аграрної продукції.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства аграрної політики і продовольства за підсумками засідання, яке відбулось 14 травня 2019 р. 

 «Діалог Україна – ЄС – це гарна можливість проаналізувати поточну ситуацію в аграрній сфері, обмінятись досвідом щодо найактуальніших питань та поглибити нашу співпрацю в рамках спільних проектів. Напрацювання нових рішень з європейськими колегами щодо розвитку таких важливих секторів, як, наприклад, органічне виробництво, тваринництво, земельні відносини, матиме позитивний ефект на українську економіку в цілому», - зазначив заступник міністра Володимир Топчій.

За даними міністерства, головними темами діалогу стали – огляд нового Закону України щодо органічного виробництва, з акцентом на положення, які стосуються контролю та нагляду операторів, а також органів сертифікації; огляд системи моніторингу та контролю в межах ЄС; співпраця та обмін інформацією між Україною та ЄС щодо контролю та моніторингу органічного сектору та торгівлі органічними продуктами (OFIS, TRACES), обмін досвідом у сфері контролю та використання земель і охорони родючості ґрунтів, вплив галузі тваринництва на зміну клімату.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram