logo

ORGANIC STYLE

УКРОЛІЯ у березні відвантажить 400 тонн органічної олії в США

УКРОЛІЯ у березні відвантажить 400 тонн органічної олії в США

ORGANIC STYLE 26.02.2019  14:55 667

Компанія «Укролія Органік» підтвердила американську органічну сертифікацію USDA NOP на органічну соняшникову олію бренду GARNA ORGANICA.

Про це повідомляє ІА «АПК-Інформ».

Як зазначив директор з розвитку бізнесу ТОВ «Укролія» Юрій Шевченко, відповідно рівня сертифікації USDA органічна соняшникова олія GARNA ORGANICA має рівень «100% organic», який означає, що продукт був виготовлений виключно з натурального органічного сировини. На упаковці продукту буде ставитися маркування USDA.

За його словами, обсяги виробництва органічної продукції в США недостатні для задоволення споживчого попиту, тому країна з кожним роком стає все більш залежною від імпорту. З огляду на це, з метою розширення географії експорту українські органічні оператори все частіше вибирають сертифікацію відповідно до Національної органічної програми США (USDA Organic).

Юрій Шевченко пояснив, що наявність сертифікату NOP збільшує експортні можливості компанії «Укролія» і відкриває ринки США і Канади для реалізації органічних продуктів. За очікуваннями, щомісяця під ТМ GARNA ORGANICA «Укролія» буде постачати 360 тонн органічної соняшникової високоолеїнової олії, 100 тонн органічної соняшникової олії і 460 тонн органічної соняшникової макухи.

«На початку березня 2019 року ми плануємо відвантажити 400 тонн органічної високоолеїнової соняшникової олії для партнерів з США. Безперечним є той факт, що Україна як один з найбільших експортерів соняшникової олії підтримує світові тренди і активно відкриває ринок органіки. Ми вважаємо, що такий продукт  як органічна олія може задовольнити потреби людей, які ведуть здоровий спосіб життя і споживають натуральні продукти», - зазначає Юрій Шевченко.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram