logo

ORGANIC STYLE

В Інституті землеробства розкажуть як займатися органічним виробництвом

В Інституті землеробства розкажуть як займатися органічним виробництвом

ORGANIC STYLE 26.06.2019  07:05 249

У вересні в Інститут землеробства НААН пройде X ювілейна науково-практична конференція «Поєднання науки, освіти, практичного виробництва і справедливого продажу якісної органічної продукції», де виробники обговорять як технологічні аспекти вирощування сільськогосподарських культур за органічної системи землеробства так і питання маркетингу органічної продукції.

Про це повідомив AgroPortal.ua директор ННЦ «Інститут землеробства НААН» Віктор Камінський.

За його словами, в рамках конференції проходитиме виставка-продаж і дегустація органічних продуктів, меду та вина, виставка тварин.

«Програма конференції передбачає розгляд актуальних питань сучасного органічного виробництва сільськогосподарської продукції. Це і наукові основи систем землеробства за органічного виробництва (сівозміни, обробіток ґрунту, удобрення) і технології вирощування сільськогосподарських культур (зернових, овочевих, плодів, ягід і картоплі). Поговоримо про економічні важелі виробництва органічної продукції, проблеми з якими стикаються початківці на перших етапах переходу господарств на органічний метод господарювання. І сьогодні дуже важливим та актуальним для виробників є тема маркетингу, просування продукції та налагодження зв’язків між виробниками і покупцями", - зазначив Віктор Камінський.


Для довідки: Конференція відбудеться 12 вересня о 10.00 на території ННЦ «Інститут землеробства НААН», за адресою: вул. Машинобудівників, 2-б, смт. Чабани.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram