logo

ORGANIC STYLE

В травні стартує проект «Ми органічні»

В травні стартує проект «Ми органічні»

ORGANIC STYLE 26.04.2019  07:15 255

Стартує другий сезон екскурсій на поля «Агроекології» та на завод «УКРОЛІЯ ОРГАНІК» в рамках проекту «Ми органічні».

Про це повідомляє прес-служба компанії «УКРОЛІЯ».

Проект розвитку «Ми органічні» - це спільний проект ПП «Агроекологія» та ТОВ «УКРОЛІЯ». В компаніях відмічають, що започатковуючи проект, керувалися намірами створити сприятливі умови для реалізації освітніх програм, які стануть засобом комунікації з суспільством про важливість споживання органічних продуктів, підвищення якості життя, ведення здорового способу життя та захисту навколишнього середовища.

Перед собою ми ставимо завдання сформувати правильне світосприйняття у майбутнього покоління через донесення інформації про філософію органічного способу життя; розвиток та популяризацію сегменту органіки в нашій країні та створення позитивного іміджу України у світі.

«Ми органічні» – це перший в Україні проект в сегменті органіки, який дає можливість дітям дошкільного і шкільного віку, студентам зрозуміти усю важливість споживання органічних продуктів. Організатори проекту хочуть продемонструвати, що на відміну від «натурального» та «здорового» - органічне – це контрольований метод вирощування та виробництва.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram