logo

ORGANIC STYLE

В Україні сертифіковано органічні вареники і пельмені

В Україні сертифіковано органічні вареники і пельмені

ORGANIC STYLE 29.11.2018  07:21 656

На полицях українських магазинів вже є повний спектр органічної продукції для споживання. До існуючого переліку цьогоріч додалися органічний цукор компанії «Дедденс Агро», а також сертифіковано органічні вареники і пельмені виробництва Organic Meat.

Про це повідомила президент Спілки виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» Олена Березовська під час прес-конференції «Organic in Ukraine: досягнення 2018 року».

«В торгівельних мережах зазначають, що ріст продажів органічної продукції в 2018 році зріс на 5% і асортимент продукції на полицях магазинів складає понад 400 найменувань. В Україні є компанії, які виробляють 60-70 позицій продуктів», — зазначає Олена Березовська.

За її словами, внутрішній ринок, не зважаючи на розвиток і ріст, все ж таки займає лише 10% в реалізації органічної продукції, а 90% складає експорт.

«Це добре, тому що за даними Дослідного інституту органічного сільського господарства FiBL (Швейцарія), в Європі споживання органічної продукції вдвічі перевищує кількість наявних сільськогосподарських угідь. Українським лідером з експорту залишається органічна кукурудза, в 2017 році експортовано 99,5 тис. т, а от пшениці в цьому році експортували менше ніж торік. Я впевнена, що за результами 2018 року ягоди теж займуть лідерські позиції в експортному переліку», — зазначає Олена Березовська.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram