logo

ORGANIC STYLE

В Україні зростає попит на органічну олію

В Україні зростає попит на органічну олію

ORGANIC STYLE 21.04.2020  07:34 697

В компанії «УКРОЛІЯ», яка виробляє органічну соняшникову олію ТМ GARNA organica переконані, що попит на органічні продукти, а також продукцію в категорії Healthy food збережеться. Більше того, люди стануть уважніше ставитися до свого здоров'я і вибору продуктів харчування.

Про це розповів в інтерв’ю директор Organic BU Сергей Кузьменко, повідомляє АПК-інформ.

«Ми успішно почали сезон переробки і реалізації фасованої органічної продукції під власним брендом ТМ GARNA organica, як по вже існуючих контрактах («b2b Клієнти»), так і за новими. Наша олія експортується в такі країни, як США, Китай, Іспанія. Для нас, експортна діяльність - це розширення меж для інноваційних та корисних для здоров'я продуктів, які ми виробляємо», — зазначає Сергей Кузьменко.

Компанія в 2019/20 МР експортувала в березні 2019 року першу партію (із загального обсягу замовлення - 400 т) органічної високоолеїнової соняшникової олії в США. Експортується продукт також в Францію. Новим напрямком в плані органічної олії для компанії став В'єтнам, куди було відвантажено першу партію фасованої рафінованої органічної олії - GARNA organica (об'ємом 500 мл). До речі, у В'єтнамі споживачі вже добре знайомі з традиційною соняшниковою олією «УКРОЛІЯ», тепер знайомляться з органічним продуктом від українського виробника.

«Для нас також дуже перспективним є китайський ринок. Інтерес в даному напрямку викликаний новими можливостями для розширення географії збуту і кількості потенційних покупців органічної продукції», — розповідає Сергій Кузьменко.

Він відзначає, що компанія продовжує реалізацію органічної продукції в штатному режимі і зниження попиту не спостерігається. Більш того, в Україні зросли продажі GARNA organica саме в період лютий-березень.

«Сьогодні основна частка наших продажів займає рафінована дезодорована олія GARNA organica. У період карантину, опинившись один на один з холодильником, більшість українців вирішили спробувати свої сили в кулінарії. До того ж, в зв'язку із загальною стурбованістю станом здоров'я населення стало більше приділяти увагу якості свого харчування. Покупці звернули увагу на органічні продукти», — пояснює Сергей Кузьменко.

За його словами, через карантинні заходи також популярною стала послуга доставки готової їжі та продуктів додому.

«У нашому випадку зросла кількість продажів GARNA organica через інтернет-магазин. Онлайн-продажі органічної продукції стає все більш популярною темою. Паралельно ми активно популяризуємо в соціальних мережах культуру споживання високоолеінової органічної олії», — розповідає Сергій Кузьменко.

Він також розповів, що компанія готується до 100% завантаження потужностей «УКРОЛІЯ органік», щоб активно працювати з українським рітейлом, а також продовжувати розширення географії продажів органічної олії.

«Органічне виробництво - це бізнес майбутнього! Проблема якості продуктів зростає з кожним роком. Тому з'являється все більше людей, які вдумливо ставляться до того, наскільки безпечна їжа на їхньому столі. І вибирають якісні органічні продукти», — зазначає Сергій Кузьменко.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram