logo

ORGANIC STYLE

З рук в руки: як Дедденс Агро продає свою продукцію напряму споживачам

З рук в руки: як Дедденс Агро продає свою продукцію напряму споживачам

ORGANIC STYLE 31.05.2019  07:09 804

Компанія «Дедденс Агро» відома в Україні і поза її межами виробництвом органічного цукру. Але окрім цього підприємство вирощує овочі, крупи, бобові та ягоди, які реалізовує через мережу Facebook.

Під ці культури виділено не багато землі, наприклад, під органічною спаржею, яку «Дедденс Агро» вирощує другий рік, всього кілька соток землі . Але в реалізації продукції підприємство оминає торгівельні мережі і працює напряму з споживачами.

«Об'єми зовсім незначні, але, попит на спаржу є, українці починають більше уваги приділяти здоровому харчуванню, тому є перспектива збільшити об'єми до досить значних», – зауважує агроном ТОВ «Дедденс Агро» Дмитро Брицов.

За його словами, навіть без додаткової реклами сьогодні в «Дедденс Агро» неспроможні  забезпечити спаржею всіх замовників. Підприємство вже має певну базу людей з різних міст України, які систематично купують їх продукцію  

Цікаво, що ціна на органічну спаржу «Дедденс Агро» не дорожча за звичайну, яка продається в торгівельних мережах і складає 250 грн кг.

Дмитро Брицов розповідає, що найближчим часом компанія планує розширювати асортимент і починає вирощувати нову для них культуру – ревінь.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram